Warsztaty świąteczne w Szkole Podstawowej w Drążnej

Świąteczne warsztaty makramy

27 listopada oraz 7 grudnia na zaproszenie Pani Danuty Samul – dyrektora Szkoły Podstawowej w Drążnej, miałyśmy przyjemność poprowadzić świąteczne warsztaty makramy .Uczniowie pod czujnym okiem bibliotekarki Magdaleny Kusiołek wykonywali przepiękne aniołki i choinki. Uczniowie znakomicie poradzili sobie z wyplataniem ozdób, Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte na zajęciach zostaną wykorzystane do wykonania ozdób świątecznych na choinkę, jest to również świetny pomysł na prezent dla najbliższych. Dziękujemy za współpracę.

Warsztaty świąteczne 2023

Utworzono dnia 18.03.2024, 11:05