TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2024. Biblioteka - miejsce na czasie.

16.05 w ramach obchodów 21. Tygodnia Bibliotek odwiedziliśmy przedszkolaków z Kowalewa-Opactwa. Dzieci wysłuchały bajki pt.: "Strażak", którą przeczytał Komendant Gminno-Miejski ZOSP RP Marcin Czarciński. Po wysłuchaniu bajki wywiązała się ciekawa dyskusja, na temat głównego bohatera. Pan Marcin opowiedział w jaki sposób zachować się, gdy ktoś potrzebuje pomocy oraz w jakie czynności podjąć. Przybliżył ciężką, trudną, czasami bardzo niebezpieczną pracę strażaka. Przedszkolaki poznały zadania i obowiązki oraz przypomnieli sobie numery alarmowe, ze szczególnym uwzględnieniem numeru do Straży Pożarnej 998 oraz numeru ratowniczego 112.
Dziękujemy za wyjątkowe spotkanie

Przedszkole w Kowalewie-Opactwie

Utworzono dnia 16.05.2024, 13:56

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.