Projekt MAŁA KSIĄŻKA-WIELKI CZŁOWIEK

Mamy przyjemność poinformować, iż Biblioteka Publiczna Gminy Słupca bierze udział w projekcie
"Mała książka-wielki człowiek!" skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym!

Nasz biblioteka przystąpiła do projektu Mała książka - wielki człowiek, który skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Jego ideą jest promowanie rodzinnego czytania i rozwijanie pasji do książek już od najmłodszych lat.
Jak przystąpić do projektu "Mała książka - wielki człowiek" w bibliotece?
????Zapisz dziecko do biblioteki, wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę "Krasnal w Krzywej Czapce" Wojciecha Widłaka oraz Kartę Małego Czytelnika, do której Twoje dziecko będzie zbierało naklejki - jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego.
????Przeczytajcie wspólnie wypożyczoną książkę. Niech wspólne czytanie stanie się rytuałem, z którego oboje będziecie czerpać wielką przyjemność. Oddajcie książkę do biblioteki w terminie. Pamiętaj o zabraniu Karty Małego Czytelnika.
????Po uzbieraniu 10 naklejek Twoje dziecko otrzyma imienny dyplom .To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także Waszych wspólnych przygód z książką.
Zapraszamy do udziału w akcji!

Uczestnicy projektu

Utworzono dnia 09.02.2024, 14:15