Koncert z poezją w tle "Nic dwa razy"

Wisława Szymborska- polska poetka, eseistka, krytyczka, tłumaczka, felietonistka; laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, założycielka Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, członkini Polskiej Akademii Umiejętności, dama Orderu Orła Białego, tym roku obchodziłaby setne urodziny,z tej okazji została patronką roku 2023.
17 listopada w sali OSP w Cieninie Zabornym odbył się koncert z poezją w tle,podczas którego wybrzmiały wiersze Wisławy Szymborskiej.W niezwykły nastrój wprowadziły nas-Pani Wójt Grażyna Kazuś oraz Pani Sekretarz Karolina Walczak, recytując wiersze: "Nic dwa razy" oraz "Chmury", które łączy jedno -kruchość i przemijalność ludzkiego życia.Cudowną, muzyczną podróż zapewnił nam zespół Raróg.Jestesmy ogromnie wdzięczni za ten czas,podczas którego zostały ukojone nasze serca i dusze, myślę że każdy z nas przeżył niesamowite emocje i choć na chwilę zatrzymał się,zanurzając w muzyce.Oby więcej takich muzycznych przystanków.Dziekujemy wszystkim uczestnikom za skorzystanie z naszej oferty.

Utworzono dnia 08.12.2023, 13:58