Spotkanie autorskie z Pawłem Gołuchem

30 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Słupca zorganizowała spotkanie autorskie z Pawłem Gołuchem, autorem cyklu książek dla dzieci pt. "Smocze Kroniki". Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej im. Józefa Janika w Koszutach oraz w Szkole Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni. Pan Paweł opowiadał o swojej przygodzie z pisarstwem, pokazał nam swój pierwowzór książki w notesiku. Dzieci bardzo żywo reagowały na rymy poety, z zainteresowaniem słuchały fragmentów książki "Smocze jajo". To fantastyczne spotkanie, pełne humoru, interesujących rekwizytów, pięknej gry na gitarze i śpiewu, bardzo cieszyło uczestników. Miło było widzieć zainteresowanie, ciekawość i szeroki uśmiech na twarzach dzieci. Dziękujemy naszemu gościowi za przekazaną wiedzę, dostarczone wrażenia i ciekawie spędzony czas, a naszych najmłodszych czytelników zapraszamy do naszych bibliotek, gdzie można wypożyczyć „Smocze Kroniki”.

Spotkanie z Pawłem Gołuchem 30.11.2023

Utworzono dnia 08.12.2023, 14:10