Lekcja biblioteczna - Kicia Kocia na rowerze

„Kicia Kocia na rowerze” to kolejna książka w bestsellerowej serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej.

Kicia Kocia dostała od mamy i taty w prezencie prawdziwy rower. Teraz Kicia Kocia musi nauczyć się na nim jeździć! Nie jest łatwo, ale rodzice służą pomocą, a Kicia Kocia się nie poddaje. Jak zakończy się wspólna nauka?

Dzieci uwielbiają książeczki o Kici Koci, mają one piękne wyraziste ilustracje oraz ciekawe przygody i bohaterów, z którymi najmłodsi czytelnicy mogą się łatwo utożsamić.

Biblioteka Publiczna Gminy Słupca filia w Młodojewie 23.05 przygotowała lekcję biblioteczną dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Koszutach oraz Przedszkola Gminnego w Młodojewie. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki o Kici Koci, dowiedziały się jak zbudowany jest rower oraz jak bezpiecznie poruszać się rowerem.

Magdalena Kusiołek

Przedszkole Gminne w Młodojewie

Oddział Przedszkolny w Koszutach

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.